Cane Safe

999,00 Kč

SKU 000059

Množství
Přidej na seznam přání

Zcela mimořádná hůl, která vás nikdy nenechá na holičkách, i když ji pustíte z ruky! Běžné hole spadnou okamžitě, jakmile je pustíte. Ale hůl Cane Safe se širokým kloubovým zakončením a unikátní čtyřbodovou opěrnou konstrukcí vám dává větší stabilitu a oporu a umožňuje, aby hůl stála i sama o sobě, takže je vždy po ruce, když ji potřebujete.

 

Cane Safe je lehčí než běžné hole, takže se s ní snáze manipuluje. Výkyvný kloub umožňuje, že se hůl automaticky otáčí o 360 stupňů a pomáhá vám tak udržovat dokonalou rovnováhu, ať už se pohybujete kdekoliv, dokonce i na strmé ploše. Díky své jedinečné konstrukci hůl pevně přilne k povrchu a zajistí vám tak bezpečnou a spolehlivou oporu, kamkoliv jdete. Je to jako byste měli terénní auto v prodloužení vaší paže!

 

Ergonomická rukojeť hole zajišťuje měkké uchopení pro pohodlnou a snadnou chůzi. A to není všechno! Hůl Cane Safe se dá rychle složit, takže ji můžete snadno kdekoliv uložit. A když ji potřebujete, rozloží se během mžiku zpět na svou plnou délku, v níž se pevně zajistí, aby vám poskytla svou bezpečnou a pohodlnou oporu při chůzi.

 

A je toho ještě víc! Pouhým stisknutím tlačítka se dá hůl Cane Safe během pár vteřin prodloužit nebo zkrátit podle výšky vaší postavy. Délku hole lze snadno nastavit na jednu z pěti variant. A podívejte! Cane Safe má vestavěné LED osvětlení, které lze též lehko nastavit. Když jej natočíte nahoru, vidíte přímo před sebe, a při natočení dolu si osvětlíte terén u vašich nohou. Důkladně vám posvítí na tmavých místech a jasně osvětlí vaši cestu pro bezpečnou chůzi. Nenechte si ujít tuto úžasnou nabídku!

 

Vlastnosti:

  • Šikovný skládací design hole
  • Nastavitelné LED osvětlení
  • Jedinečné široké kloubové zakončení
  • Měkká rukojeť
  • Délka nastavitelná pomocí tlačítka
  • Lehká konstrukce
  • Snadno skladovatelná

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!