Click & Care

1.359,00 Kč 1.599,00 Kč

SKU 000184

Množství
Přidej na seznam přání

Bolest může ničit kvalitu vašeho života. Bolest vám brání dělat věci, které jste měli dřív tak rádi.

Tak už se nenechte bolestí dále svazovat!

 

Představujeme vám přístroj Click & Care, který znamená průlom ve výzkumu terapie tišení bolesti, a který dokáže poskytnout téměř okamžitou úlevu. Je výsledkem 20-ti letého vývoje transkutánní nervové stimulace, známé jako terapie TNS.

 

Úleva od bolesti přichází po pouhých několika stisknutích tlačítka! Přístroj Click & Care nabízí úžasný nový způsob, jak snadno a rychle utišit bolest. Je malý, praktický a lehko přenosný, takže jej můžete používat téměř kdekoliv. Je samonapájecí díky vestavěným krystalům a je stejně účinný dokonce i přes oblečení.

 

Jak se používá?

Uchopte přístroj do ruky a palcem stiskněte 30 až 40 krát tlačítko na jeho konci. Trvá to asi 1 minutu a při každém kliknutí můžete cítit slabý impuls. Pro ošetření větší bolestivé plochy po ní přejíždějte hrotem přístroje a přitom stále klikejte. Click & Care můžete používat v průběhu celého dne, jak často potřebujete. Click & Care je účinný při artróze, bolestech horní a dolní části zad, sportovních úrazech, bolestech kolen, ischiasu, fibromyalgii, tenisovém loktu, natažených svalech a vazech, bolestech páteře… a mnoho jiných druzích bolesti.

 

Jak funguje?

Click & Care vysílá nízkofrekvenční pulsy vyladěné na nervové dráhy těla, kterým se říká piezoelektrická terapie. Vysílá tím signál mozku, aby uvolnil více endorfinů, které zabraňují přenosu bolesti a působí analgetickým účinkem. Ten potom stimuluje ještě větší uvolňování endorfinů. Endorfiny jsou přirozenou obranou našeho těla proti bolesti. Okamžitě začínají přinášet úlevu a tiší bolest.

 

Click & Care je praktické bezdrátové zařízení. Vejde se vám do kapsy. Je samonapájecí, takže nepotřebuje ani žádné baterie.

 

Click & Care je zcela bezpečný, můžete jej používat, jak často chcete. A čím více jej používáte, tím větší úlevu časem pocítíte. Udělejte něco pozitivního pro své zdraví a pohodu!

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!