FormuClear Skin Tag Pach 2 ks

1.439,00 Kč 1.598,00 Kč

SKU

Množství
Přidej na seznam přání

NÁPLASTI FORMUCLEAR

  • Bez bolesti
  • Žádné jizvy
  • Neinvazivní
  • Bez chemických přípravků
  • Bez mrazení

Náplasti FormuClear k odstraňování mateřských znamének

Mateřská znaménka jsou nevzhledná a nepříjemná, zejména pokud se nacházejí na viditelných místech – na obličeji, krku nebo pažích. Mohou svým nositelům výrazně snižovat sebevědomí – mnoho lidí je často zakrývá oblečením, které by jinak nenosili. Jsou překvapivě běžná a obvykle neškodná, i když mohou být i bolestivá, pokud o ně zachytíte oblečením nebo třeba řetízkem.

Obvyklá léčba – chirurgický zákrok, použití různých chemických přípravků nebo mrazení – může být bolestivá a nákladná. Tak toto již absolvovat nemusíte! Nyní si můžete mateřská znaménka odstranit sami, snadno a rychle, v pohodlí vašeho domova. Tento nový způsob je nejen bezbolestný, ale i velice účinný. Náplasti Formu Clear představují novou přirozenou léčbu, díky které se zbavíte mateřských znamének rychle a bezbolestně.

Přirodní léčba

Náplasti Formu Clear představují přírodní způsob léčby. Obsahují esenciální olej získaný ze stálezeleného jehličnanu zeravu západního (Thuja Occidentalis), který pochází ze Severní Ameriky. Jeho kůra, pryskyřice a oleje se po staletí používají k léčbě mnoha onemocnění a kožních problémů.

Velmi snadné použití

Náplasti FormuClear se používají velice snadno. Jsou nenápadné, takže ostatní ani nezaznamenají, že je máte. Náplasti FormuClear fungují tak, že vysuší kůži mateřského znaménka, až nakonec znaménko za pár dní prostě odpadne. Tak jednoduché to je!

Vyzkoušejte je ihned, v pohodlí vašeho domova a zbavte se mateřských znamének bezbolestně a rychle.

Připojte se k tisícům spokojených zákazníků z celého světa. Jejich spokojenost není překvapivá! Můžete se za pár dní sami zbavit mateřských znamének, v pohodlí vašeho domova, to vše bez bolestivých zákroků, lékařských prohlídek, mrazení a používání chemických přípravků.

Obsah balení:

  • 12 velkých náplastí
  • 18 malých náplastí

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!