Livariz Spray

1.600,00 Kč

SKU 000002

Množství
Přidej na seznam přání

Livariz je nový kosmetický produkt, který navrhla a vyvinula francouzská farmaceutická společnost Éternel Pharma. Livariz zmenšuje viditelné projevy křečových žil a metliček a brání jejich dalšímu vzniku.
Livariz nabízí dva přípravky – sprej a krém. Nejedná se o krém, který má křečové žíly skrýt, ale kosmetický přípravek, který pomáhá redukovat křečové žíly a žilky a působí preventivně proti jejich novému vzniku.

 

Livariz přináší úlevu vašim oteklým těžkým nohám, zmenšuje otok, znecitlivění, křeče a brnění v nohou a zlepšuje místní prokrvení.
Už během jednoho týdne ucítíte v nohách úlevu! První změny při používání přípravku Livariz uvidíte po dvou týdnech. A za 6 týdnů budou výsledkem: krásné a zdravé nohy!
To vše bez operace!

 
JAK TO FUNGUJE?
Livariz je založen na kryogenní technologii. Zvyšuje prokrvení a snižuje teplotu ošetřované části těla. Díky efektu ochlazení pocítíte v nohách okamžitou úlevu a pocit svěžesti. Sprej můžete používat několikrát denně pro osvěžení a úlevu nohou. Používá se v kombinaci s krémem, který působí do hloubky cévních stěn a zamezuje vzniku nových křečových žil a popraskaných žilek.

 
JAK SE POUŽÍVÁ?
Sprej aplikujte na lýtka a kotníky ze vzdálenosti přibližně 15-20 cm. Sprej se aplikuje na nejpostiženější místa. Můžete jej rozetřít na kůži, kde jsou křečové žíly nejviditelnější. Přípravek lze používat dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.
Po použití přípravku bude kůže ošetřeného místa trochu chladnější, což je zcela normální.
Poté naneste přiměřené množství krému na nárty a kotníky a jemně vmasírujte do kůže lýtek, směrem od kotníků ke kolenům. Aplikujte krém na místa, která jste předtím ošetřili sprejem Livariz.
Jedno balení stačí na dvou až třítýdenní kůru.

 
VAROVÁNÍ:
Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud k tomu dojde, vypláchněte oči dostatečným množstvím vody a poraďte se s lékařem. Přestaňte přípravek používat, jestliže dojde k výraznému a bolestivému svědění.
Výrobek je určen k použití výhradně v oblasti nohou. Neaplikujte přípravek na kůži obličeje, hlavy, hrudníku, anální a genitální oblasti, nebo na kůži, která je podrážděná.
Výrobek je hořlavý, uchovávejte jej na dobře větraném a suchém místě. Nenechávejte přípravek v dosahu dětí.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!