My Little Shaver

1.039,00 Kč

SKU

Množství
Přidej na seznam přání
 • Bezdrátový kapesní holicí přístroj, který lze používat v suchém i vlhkém prostředí
 • Hlavice pozlacená 18karátovým růžovým zlatem
 • Čepele z nerezové oceli rotujíc rychlostí 10 000 otáček za minutu
 • Vhodné k použití ve sprše i na cestách
 • Bezpečné pro všechny typy i tóny pleti
 • Poloviční oproti běžným holicím přístrojům, ale stejně účinný
 • Kompaktní, pohodlný a diskrétní

Kapesní holicí přístroj pozlacený růžovým zlatem, který lze používat v suchém i vlhkém prostředí

My Little Shaver je kompaktní, přenosný holicí přístroj, který funguje na baterie a dokáže okamžitě a bezbolestně odstranit chloupky, kdekoli a kdykoli budete potřebovat. Čepele z nerezové oceli, které rotují rychlostí více než 10 000 otáček za minutu, zajišťují bezbolestné odstranění všech chloupků, které se ocitnou v jejich blízkosti, a to na sucho i na mokro. Hlavice pozlacená 18karátovým růžovým zlatem zase zajišťuje, že se vaší pokožce na příslušných místech dostane přímo královské péče.

Přístroj My Little Shaver můžete používat na sucho všude tam, kde je potřeba. Holit můžete i mokrou pokožku třeba ve sprše jako součást každodenní hygieny. Díky jeho kompaktní velikosti ho můžete nosit všude s sebou v hygienické taštičce či kabelce – tak budete moci mít vždy a všude hedvábně hladkou pleť.

 

Poloviční oproti běžným holicím přístrojům, ale stejně účinný

Díky šikovnému kompaktnímu designu poskytuje My Little Shaver v praktické jednotce na baterii takové výsledky, jaké byste očekávali od mnohem většího elektrického holicího strojku. Čepele z nerezavějící oceli, který rotují rychlostí více než 10 000 otáček za minutu, snadno odstraní chloupky nad horním rtem, na bradě či tvářích, dokonce i jemné chmýří po stranách obličeje. Zároveň jsou dostatečně silné na to, aby se mohly vypořádat s chloupky na nohách, pažích a v oblasti třísel.

 

Hlavice pozlacená 18karátovým růžovým zlatem pro všechny typy pleti

My Little Shaver nemá pozlacenou hlavici jen proto, aby vypadal krásně. Zlato bylo v péči o pleť používáno po staletí, protože je k pleti velice šetrné a jemné, čímž se minimalizuje pravděpodobnost podráždění. To znamená méně začervenalých, svědících nebo bolestivých míst, které odstraňování chloupků, zejména v oblasti kolem rtů a brady, může způsobit. Takže ať máte jakýkoliv typ pleti, můžete si být jisti, že přístroj My Little Shaver bude při každém použití velice šetrný a jemný.

 

Kompaktní, pohodlný a diskrétní

Máte-li v kabelce, hygienické taštičce či v kapse přístroj My Little Shaver, máte vždy po ruce velmi účinný holicí strojek. Můžete ho používat na sucho i na mokro, je malý, funguje na baterii a velice snadno se používá. Ať holíte narychlo jen pár chloupků, nebo si depilujete celé nohy, výsledek je vždy perfektní – hladká pokožka bez podráždění. To vše díky tomuto malému pozlacenému zázraku, který se vám vejde do dlaně!

OBSAH BALENÍ:

 • 1 x My Little Shaver
 • 1 x Ochranný kryt
 • 1 x Návod

 

Barvy: růžová a černá

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 • Rozměry: balení 12x3x20,5 cm, přístroj 2,5×2.5×11,5 cm
 • Hmotnost: celková 100g, netto 40g
 • Baterie: 1 x baterie AA (není součástí balení)

Upozornění:

Při čištění přístroje My Little Shaver nepoužívejte drsné nebo abrazivní čisticí prostředky či materiály. Neholte podrážděnou nebo citlivou pokožku. Neponořujte přístroj do vody. Při holení citlivých míst, například pokožky kolem očí nebo na tříslech, buďte velmi opatrní. Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li postupovat podle pokynů v přiloženém návodu. Pouze k zevnímu použití. Tento přístroj není hračka. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje malé části, které mohou při požití způsobit udušení.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!