Spray Secure

1.499,00 Kč

SKU 000064

Množství
Přidej na seznam přání

SPRAY SECURE nabízí snadný a efektivní způsob, jak zastavit úniky a impregnovat povrchy. SPRAY SECURE je nepropustný sprej pro utěsnění prasklin! Proniká do hloubky, vytváří trvalou vodotěsnou bariéru.

 

Praskliny, kterými proniká voda, se těžko opravují. SPRAY SECURE odstraní netěsnosti během několika minut! Opraví a utěsní praskliny ve střeše nebo ve zdi. Je skvělý pro domácí opravy. SPRAY SECURE ochrání jakýkoliv povrch, který můžete poté ošetřit nátěrem – dřevo, plast, kov nebo keramika. Trhliny dokonale utěsní!

 

Aplikujte SPRAY SECURE, nechte zaschnout a to je vše. Povrch zůstává pružný. Je odolný vůči extrémně vysokým i nízkým teplotám, nepoškodí jej ani nepopraská. S tmelem SPRAY SECURE snadno opravíte okapy. Opraví i ty nejhorší netěsnosti i zabezpečí je i vzduchotěsně.

 

SPRAY SECURE je ideální na utěsnění dveří, oken, střechy a mnoho dalších! Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. SPRAY SECURE je snadný a levný způsob, jak utěsnit praskliny a izolovat povrchy. Nabízí impregnaci a ochranu! Je neuvěřitelný! Objednejte si svůj SPRAY SECURE!

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!