Statikflex

1.199,00 Kč

SKU 000140

Množství
Přidej na seznam přání

 

Během času se radiátory zanášejí nečistotami a místo vašeho domova ohřívají špínu a prach. Hadr se ke špíně nedostane. Ani prachovka nebo vysavač. A díky tomu platíme stále víc za topení.

 

Představujeme vám STATIKFLEX, novou štíhlou kuželovitou prachovku na čištění radiátorů a jiných těžko dostupných míst. Díky elektrostatickému účinku zachytí nečistoty jedním pohybem.

STATIKFLEX zachytí chomáče, zvířecí chlupy, prach a všechny druhy nečistot. Její tajemství spočívá v kombinaci 2 různých typů vláken: mikrovlákno se dostane i do nejužších štěrbin a polypropylen tvoří silnou statickou elektřinu, která přitáhne a zachytí špínu.

 

Je to tak snadné! Jiné prachovky nečistoty jen přesouvají, ale STATIKFLEX přitáhne a zachytí nečistotu, aniž by se jí dotkla. Jelikož jsou vlákna STATIKFLEX extrémně trvanlivá, můžete vaše radiátory čistit znovu a znovu, aby byly stále perfektně čisté. Dá se použít na téměř jakýkoliv typ radiátoru.

 

Prachovka STATIKFLEX je také ohebná, takže se přizpůsobí každému povrchu a tvaru. Konečně se dostanete i na místa, kam není vidět!

 

Je perfektní na čištění obrazů, spotřebičů… Prachovka STATIKFLEX je bezkonkurenční! Můžete s ní uklidit všechny části domu, jak to, co vidíte, tak i špínu schovanou v koutech. Vepředu i vzadu. A protože je 80 centimetrů dlouhá, dosáhnete s ní na stropy i pod těžký nábytek.

A pokud máte vysoké stropy, žádný problém! Jednoduše připojíte nástavec a dosáhnete i na římsy. Prachovka STATIKFLEX je na dotek měkká, ale je dostatečně silná, aby zachytila i tu nejodolnější špínu. Očistíte ji otřepáním nebo otřením mokrým hadříkem. Je tak jednoduchá a šikovná!

 

Prachovku STATIKFLEX si zamilujete. Její speciální elektrostatická vlákna přitáhnou a zachytí všechny druhy nečistot. S prachovkou STATIKFLEX zjistíte, že mít čistý dům bez prachu je snadné.

 

Sada obsahuje:

 

1x prachovka Statikflex

1x 80 cm dlouhý nástavec, ideální pro vysoké stropy

1x menší, 60 cm dlouhá prachovka, perfektní pro čištění křehkých věcí a menších předmětů a

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!