Super Solution

1.499,00 Kč

SKU 000238

Množství
Přidej na seznam přání
  • Čistí, dodává lesk, konzervuje a chrání!
  • Obklady, zrcadla, sprchu, okna, dřez, toaletu nebo motocyklovou helmu, vše s ním zůstane déle čisté díky konzervaci a ochraně povrchu.
  • Všestranně použitelný na širokou škálu povrchů – na dřevěné podlahy, keramické obklady, čalounění, sklokeramiku, gril, troubu, digestoř, sprchový kout…
  • Je vysoce účinný při odstraňování mastnoty.

 

Super Solution je víceúčelový čistící prostředek na mytí a voskování vozidel, čištění a leštění nerezových spotřebičů, stejně jako pro další použití v domácnosti. Přípravek Super Solution se vyrábí v Německu a byl formulovaný na základě nejnovější technologie ve vodě rozpustných polymerů.

 

Jak Super Solution působí?

 

Super Solution čistí, leští, konzervuje a chrání jakýkoliv tvrdý povrch v interiéru i v exteriéru.

Super Solution nejenže povrchy čistí a dodává jim lesk, ale také je konzervuje a chrání před dalším znečištěním.

 

Můžete jej použít na obklady v koupelně jako ochranu proti znečištění mýdlovou vodou a na zrcadla proti jejich zamlžování. Také vás už nebaví stále otírat zapařená skla pokaždé, když opustíte sprchu? A snažit se odmlžit zrcadlo, abyste se v něm mohli vidět? Super Solution na tento problém konečně nabízí své řešení! Super Solution je dostatečně účinný a přitom neabrazivní, a tak jím můžete umýt a navoskovat i karoserii vašeho auta, oboje v jednom jediném kroku.

 

Už nemusíte kupovat spousty čistících přípravků, protože Super Solution je stejně účinný pro všechny typy čištění, voskování, leštění a rozpouštění nečistot.

 

Super Solution je šetrný k životnímu prostředí. Je bezpečný a není toxický, je vhodný prakticky na jakýkoliv tvrdý povrch. Můžete jej použít kdekoliv: od kuchyně a koupelnu, přes garáž, až po sklep.

 

Obáváte se, aby čistící přípravek nepoškodil povrch vaší chladničky, nerezových spotřebičů či leštěného mramoru? Se Super Solution se toho bát nemusíte, protože jeho neabrazivní složení vaše povrchy vyčistí šetrně a navíc je též chrání. Už žádné obavy z loupajících se nátěrů či ze ztráty lesku čištěného povrchu v důsledku agresivity chemických čistidel. Se Super Solution můžete umýt a vyčistit i vaše auto, přívěs, obytný vůz či loď!

 

Super Solution nabízí komplexní řešení problematiky čištění povrchů. Můžete se na něj spolehnout při čištění všech tvrdých povrchů ve vaší domácnosti i venku.

 

Co získáte?

  • 2x SUPER SOLUTION (2x 250 ml)
  • 2x ANTISTATICKÁ HOUBIČKA PRO DETAILING

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!