Vitarid-R

2.099,00 Kč

SKU

Množství
Přidej na seznam přání
  • Nastavitelné úrovně obtížnosti cvičení
  • Praktický monitor sledující kalorie a čas

 

Máte příliš mnoho práce a nestíháte cvičit, ale přáli byste si spalovat kalorie a shodit několik kilogramů? Chcete se probouzet s větším množstvím energie, avšak nevyčerpávat se náročným cvičením? A co takhle snížit cholesterol a zlepšit zdraví svého srdce? Přejete si zeštíhlit a mít přitažlivou figuru? Nebo jednoduše zůstat aktivní a zlepšit zdraví kloubů?

 

Vitarid-R je ideálním řešením! Jedná se o revoluční nový způsob cvičení, který zcela změní to, jak se cítíte a vypadáte.

Vitarid-R pracuje na principu nepřetržitého pohybu, což znamená, že cvičíte, i když děláte jiné věci! Přeměňte dobu strávenou před televizí na dobu, kdy formujete své tělo, dobu strávenou za počítačem na dobu spalování kalorií a dobu s knížkou na dobu omlazování!

Vitarid-R je dokonalý pro každý věk, zvláště pak pro baby boom generaci a starší osoby. S výrobkem Vitarid-R se budete cítit vitálnější. Provádějte cviky na ruce a nohy, aniž byste vstali ze svého oblíbeného křesla, čímž zlepšíte svůj krevní oběh a srdeční činnost a snížíte váhu! Můžete jej používat pouze na ruce, pouze na nohy, nebo na obojí současně, pro dvojnásobný účinek za stejnou dobu.

 

Vitarid-R byl zvláště navržen tak, aby vyhovoval všem, nezávisle na pohlaví a věku. Je zcela přizpůsobitelný všem tělesným stavbám a Vaše pohodlí je zaručeno.

Vitarid-R Vám umožní znovu se pohybovat, provádět domácí práce a užívat si čas se svými blízkými. S trochou každodenního cvičení si zlepšíte kondici a zdraví.

Snadno se sestavuje, nezabírá mnoho místa a použití je jednoduché.

 

SADA ZAHRNUJE

  • Zařízení Vitarid-R
  • Fitness monitor počítající kalorie

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!