Xtreme Power Belt

1.299,00 Kč

SKU 000106

Zrušit výběr
Velikost
Množství
Přidej na seznam přání

Vyvážená strava a důsledné cvičení nestačí k dosažení rychlého a bezpečného úbytku váhy, a pokud se vám to podaří, je obtížné si novou váhu udržet. Těhotenství, špatná výživa, pomalý metabolizmus a velký váhový úbytek představují faktory, které mohou dramaticky ovlivnit vaše tělo a výrazně změnit postavu, zejména v oblasti břicha a pasu.

 

Představujeme vám břišní pás Xtreme Power Belt, ideální doplněk ke cvičení! Stahuje, stahuje a stahuje – pro výjimečné a trvalé výsledky! Progresivní komprese a podpora zad, nejlepší vybavení při cvičení, nejlepší pro tvarování těla, to vše v jednom břišním pásu. Xtreme Power Belt v sobě kombinuje dva nejlepší způsoby, jak získat kontrolu nad svou postavou: tvarování pomocí komprese a podporu fitness pásu, které tento úžasný výrobek nabízí!

 

Přejete si vytvarovat svoji postavu, ubrat konfekční velikost za pouhých pár sekund a získat štíhlý pas? Pak je tento výrobek pro vás přesně to pravé. Pás Xtreme Power Belt s izometrickými proužky vytvaruje vaši postavu, stáhne břišní svaly, srovná držení těla a rozloží tělesnou hmotnost a vy se s ním budete potit jen tam, kde je to třeba. Xtreme Power Belt je pohodlný, praktický a lze jej nosit pro každou příležitost. Jeho výjimečný design je výsledkem pečlivého výzkumu odborníků z oblasti ortopedie a krásy.

 

Břišní pás Xtreme Power Belt zmenší vaši konfekční velikost, vytvaruje pas a vylepší vaši postavu. Můžete jej nosit při práci, nebo když jdete do posilovny, protože pás Xtreme Power Belt se velice snadno nasadí, přizpůsobí postavě a také sundá, stáhne váš pas, podpoří pocení a rozpouštění tuku, odstraní centimetry v pase, a to vše během pár sekund!! Spolu s pásem Xtreme Power Belt získáte také přilnavou fólii Thermo Extreme pro extrémní pocení. Dvojnásobné pocení pro dvojnásobný účinek s Thermo Xtreme!

 

Xtreme Power Belt je dostupné v těchto velikostech: S, M, L a XL.

 

Břišní pás Xtreme Power Belt je výrobkem navrženým a doporučovaným odborníky v oblasti fitness.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!