Vítejte v BCTV!

Děkujeme za použití našich výrobků a služeb („Služby“).
Služby poskytuje Celmar Media s.r.o. („BCTV“),
Rybná 716/24, 110 00 Praha, Česká republika.

Úvod

Používáním našich výrobků a služeb souhlasíte s těmito podmínkami. Prosíme, abyste si je pečlivě přečetli.
Naše služby jsou velice různorodé, a proto mohou být občas uplatňována dodatečná ustanovení a požadavky, týkající se výrobku či služby (včetně požadavků na věk). Dodatečné podmínky budou k dispozici v rámci příslušných Služeb, a budou součástí vaší smlouvy s námi v případě, že tyto Služby používáte.
Musíte dodržovat veškerá pravidla, která jsou dána v rámci Služeb.
Pokud Vám společnost BCTV zajistila překlad českého textu podmínek, souhlasíte s tím, že překlad byl poskytnut pouze pro Vaši orientaci, a že Váš vztah s BCTV bude upraven českým textem podmínek.
Pokud existuje jakýkoli rozpor mezi ustanoveními jiných verzí podmínek a jejich překladem, přednost mají ustanovení české verze.
Pokud existují rozpory mezi ustanoveními těchto podmínek a ustanoveními dodatečných podmínek, budou použita ustanovení dodatečných podmínek.
Tyto podmínky upravují vztah mezi BCTV a Vámi. Na základě těchto podmínek nevznikají žádná práva ve prospěch třetích stran.
V případě, že nepodnikneme žádné úkony bezprostředně po Vašem porušení těchto podmínek, neznamená to, že jsme se vzdali svých možných nároků (jako např. budoucího podniknutí úkonů).
Pokud se ukáže, že je některé z ustanovení těchto podmínek neplatné, to nebude to mít vliv na platnost ostatních ustanovení.

Obecně

Promo kódy (nazývají se itéž kupóny či poukazy) nabízejí různé služby a výhody.
Promo kódy nemůžete požadovat, avšak BCTV a/nebo její partneři je občas sdílejí jako součást určitých zvláštních nabídek.
Každý digitální promo kód se váže na e-mailovou adresu, pro kterou byl určen. Nemůžete využít promo kód i když jej máte, pokud není spojen s e-mailovou adresou, kterou vlastníte. Každý kupující může využít pouze jednou jeden promo kód, resp. jeden kód, kterým je realizována určitá výhoda, pokud není uvedeno jinak v dodatečných podmínkách, týkajících se určitého promo kódu.
Ať už se jedná o digitální nebo fyzické promo kódy, tyto podmínky se na ně vztahují bez ohledu na to, zda je na promo kódu uvedeno takové ustanovení.

Zneužití

Ponecháváme si právo na odmítnutí objednávky, pokud zjistíme, že došlo ke zneužití promo kódu či pokusu o podvod. V případě podvodu, pokusu o uvedení v omyl či podezření na jiné nelegální aktivity v souvislosti s užitím promo kódu, máme právo zablokovat promo kód. Za takový kód Nneexistuje právo na požadavek odblokování či vyplacení náhrady za takový kupón.
V žádném okamžiku nemáte nárok na náhradu škody, pokud jste nevyužili promo kód nevyužili včas (promo kódy jsou časově omezené a mohou být omezeny na určitý výrobek). Promo kódy rovněž nejsou směnitelné za peníze, nelze je sčítat s ostatními slevami a akcemi, ani kombinovat s ostatními kupóny, pokud není uvedeno jinak v dodatečných podmínkách, vztahujících se na určitý kupón.

Převoditelnost kupónu

Promo kód není převoditelný a nelze jej prodat či vyměnit. Jakýkoli pokus či forma prodeje promo kódu je přísně zakázaná, a v případě takové aktivity se promo kód stane automaticky stane neplatným. Nabídka může být ze strany BCTV odvolána v kterémkoli okamžiku před či po jejím přijetí, a to z jakéhokoli důvodu. Je dovolen pouze jeden promo kód na jednoho kupujícího.

Dodatečné podmínky

BCTV může požadovat určité podmínky, které musí být splněny před možností využití kupónu. Použitím promo kódu zcela souhlasíte s těmito podmínkami a ustanoveními. BCTV si ponechává právo na změnu těchto podmínek bez předchozího upozornění, aktualizací této publikace.
Promo kód můžete zadat na stránce úhrady bezprostředně před potvrzením transakce.
Nepřebíráme záruku za chybně či neúplně napsanou e-mailovou adresu příjemce promo kódu, jakož ani za ztrátu, krádež, zneužití či pozdní přenos promo kódu (např. z důvodu technických potíží).
Dodatečné podmínky, týkající se promo akce “15% sleva u příležitosti nového internetového obchodu”. Kupón nelze použít na výrobky, které jsou již ve slevě. Ostatní slevy a akce nelze kombinovat a vzájemně se vylučují.

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Centra podpory, které je dostupné na e-mailové adrese bctv@bctv.cz. Pro více informací o možnostech kontaktování BCTV se podívejte na stránku s kontakty.
Tyto podmínky byly aktualizovány ke dni 5. května 2017.

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!