Vaše bezpečnost

Vaši bezpečnost nebereme na lehkou váhu. Veškeré vaše platební údaje při odesílání přes internet chráníme prostřednictvím SSL (Secure Socket Layer) protokolu. SSL kóduje osobní údaje, včetně vašeho jména a údajů o platbě, takže je třetí strana při přenosu nemůže přečíst, odposlouchávat či zneužít. Platební údaje také uchováváme v zakódovaném formátu.

SSL certifikát (Thawte)

Pro úspěšné online obchodování je kromě kvalitního webového serveru a obsahu zapotřebí zajistit i ověřenou komunikaci s návštěvníky vašich webových stránek a jednoduchou možnost kontroly vaší identity.
SSL certifikát uznávané certifikační autority (CA – Certified Authority) zaručuje, že firma existuje a že je webový server provozován v souladu s SSL protokolem.
SSL je zkratkou pro Secure Sockets Layer, globální standard bezpečnostní technologie vyvinuté Netscapem v roce 1994. SSL technologií je kódováno (šifrováno) spojení mezi webovým serverem a prohlížečem v počítači návštěvníka tohoto webového serveru, a proto vyměňované údaje nelze vidět, odposlouchávat či dešifrovat.

Bezpečný nákup

O bezpečnost autorizace a transakcí platebními kartami se starají společnosti, které v reálném čase umožňují přijímání a autorizaci platebních karet (American Express, MasterCard, Visa, Diners a Discover) při nákupu na internetu. Ručíme za to, že je každý nákup na www.bctv.hr bezpečný. Všechny zabezpečené HTTPS stránky jsou provozovány na stránkách www.bctv.cz a ověřila je společnost Thawte.
Bezpečnost stránek www.bctv.cz je v centru naší pozornosti. Pro ochranu Vašich údajů využíváme Secure Socket Layers (SSL), pokročilý internetový bezpečnostní systém. Veškeré Vaše osobní údaje se při přenosu šifrují a je nemožné, aby je jakákoli neoprávněná osobay převzala a užívala.

Ochrana osobních údajů

Jakožto kupující máte veškerá práva podle zákona o ochraně spotřebitelů. Potvrzením nákupu poskytujete www.bctv.cz souhlas se zaznamenáním Vašich osobních údajů v databázi osobních údajů a s jejich zpracováním za účelem prodeje a poskytování informací, a to v souladu se zákonem o ochraně spotřebitelů (NN č. 41/14).

100% BEZPEČNÝ NÁKUP

Při nákupu jsou Vaše data šifrována a chráněna před zneužitím.

14 DENNÍ ZÁRUKA NA NÁKUP

Pokud nejste spokojeni se zakoupeným produktem, můžete jej vrátit do 14 dnů.

PLATBA NA SPLÁTKY

Při nákupu produktů nad 700 Kč můžete využít pohodlí placení ve splátkách.

ZAVOLEJTE NÁM: 214 214 001

​Pro pomoc ​​​​při ​nákupu nebo jakýkoliv dotaz nám zavolejte na naše informační číslo.

Hej, zaregistrujte se a spojte se s BCTV!

Stačí jen pár vteřin, abyste získali naše novinky a akční nabídky...

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU!